PL

VEKA Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym właścicielem informacji zgromadzonych w tym Serwisie. Każdy użytkownik korzystający z domeny świadomie wyraża zgodę na poniższe warunki, a także akceptuje informację o plikach Cookie udostępnioną w Serwisie.

VEKA Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych na witrynie VEKA w konkretnych rozwiązaniach. Wszystkie informacje oraz powiązane z nimi ilustracje są poglądowe. VEKA Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych prezentowanych na witrynie VEKA. Publikowane informacje są uaktualniane okresowo. Informacje zawarte w Serwisie mogą ulec zmianie w dowolnej chwili, bez wcześniejszego powiadomienia Użytkowników.

Elementy zawarte na stronach internetowych VEKA Polska Sp. z o.o. są chronione prawem i nie mogą być kopiowane bądź naśladowane w całości ani w części. Żadne logo, grafika, czy zdjęcie ze strony VEKA Polska Sp. z o.o. nie mogą być kopiowane i publikowane na innych stronach, bez zgody VEKA Polska Sp. z o.o.

Informacje znajdujące się w Serwisie nie są wiążące. VEKA Polska Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub inne straty wynikające z korzystania z niej, włączając w to wszelkie utracone zyski, kontrakty, uszkodzenia programów komputerowych oraz innych danych zawartych w systemie.

Serwis zapewnia dostęp do innych stron internetowych niebędących w dyspozycji VEKA Polska Sp. z o.o., dlatego nie ponosimy żadnej odpowiedzialność za treści znajdujące się na takich stronach internetowych. VEKA Polska Sp. z o.o. zapewnia jedynie dostęp do innych stron internetowych jako udogodnienie dla użytkowników, a nie wyraża swoim działaniem aprobaty dla treści umieszczonych na takich stronach internetowych.

Pomimo dołożenia należytej staranności w zapewnieniu dokładności informacji znajdującej się w tym Serwisie, VEKA Polska Sp. z o.o. nie gwarantuje poprawności jego działania oraz nie ponosi odpowiedzialności za następstwa ewentualnych nieprawidłowości w działaniu serwera, na którym umieszczona jest strona internetowa VEKA.